ADIYAMAN ALMANCA KURSU AİLE BİRLEŞİMİ SINAVI

ADIYAMAN ALMANCA KURSU AİLE BİRLEŞİMİ SINAVI

ADIYAMAN ALMANCA KURSU AİLE BİRLEŞİMİ SINAVI

ADIYAMAN ALMANCA A1 KURSU / AİLE BİRLEŞİMİ SINAVI

Gaziantep’te 1990 yılından beri faaliyette olan Gazikent Eğitim Kurumları, şehrin en köklü dil eğitimi merkezi olarak Almanca Aile Birleşimi sınavlarında yüzde yüz başarı garantisi veriyor.(Devamsızlık olmaması kaydıyla) 18 kişilik ferah ve klimalı sınıflarda verilen Almanca Aile Birleşimi eğitimleri olduğu gibi istediğiniz gün ve saatlerde bireysel eğitim alabileceğiniz özel ders programlarımız da bulunmaktadır. Özverili çalışmalarımızla hem grup olarak hem de bireysel olarak sınava hazırlık sürecinizi 1 aya kadar tamamlayıp sevdiklerinize çok kısa sürede kavuşabilmenizi sağlamaktayız. Gazikent Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimize sadece Almanca öğretmekle kalmayıp onları psikolojik olarak da sınava hazırlayarak Almanya’ya uyum süreçlerini en kısa süreye düşürebilmek için tüm desteğimizi vermekteyiz. Ayrıca vize danışmanlığı ve vize sonrası rehberliğini paket programıyla hizmetinize sunuyoruz.

Adıyaman Merkez, Kahta, Besni, Gölbaşı, Gerger, Sincik, Çelikhan, Samsat, Tut ilçelerinden kurumumuza gelerek Almanca Aile Birleşimi Eğitimi alacak olan kursiyerlerimize kurs süresince kalacak yer temin etmekteyiz. Yüzde yüz başarı garantisi verdiğimiz eğitimlerimiz sayesinde beklemeden sevdiklerinize kavuşacaksınız.

“DOĞRU TERCİHLER YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRÜR”

AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYARAK SÖZLÜ VE YAZILI DENEME SINAVI ÖRNEKLERİMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

ÖSD ÖRNEK OKUMA TESTİ

Almanya, Avusturya ve İsviçre'den farklı, basit ve özgün metnin genel ve ayrıntılı kavranışı üç farklı görevde değerlendirilir. Süre: 25 dakika

ZA1 Örnek Testi: Okuma

ÖSD ÖRNEK DİNLEME TESTİ 

Günlük durumlarla ilgilenen Almanya, Avusturya  ve İsviçre'de konuşulan standart dilde dinleme  metninin küresel, ayrıntılı ve seçici kavranması üç görevde değerlendirilir.
Süre: yaklaşık. 10 dakika

ZA1 Örnek Testi: Dinleme

ÖSD YAZMA (MEKTUP)

Adayların bir form doldurmaları ve basit bir metin yazmaları gerekir. Metin önceden belirlenmiş kriterlere göre değerlendirilir ( derecelendirme sayfasına bakınız ).
Süre: 20 dakika

ZA1 Örnek Testi: Yazma

AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYARAK DİNLEME 1/2/3 DENEME SINAVI ÖRNEKLERİMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

https://almancaailebirlesimi.net/ornek/ders-anlatim

 

ÖSD SINAVINDAN ÖRNEK VİDEOLARIMIZI AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

https://almancaailebirlesimi.net/ornek/ders-anlatim

ALMANCA A1 DERS VİDEOMUZ GAZİKENT EĞİTİM KURUMLARI YouTube KANALIMIZDAN DERSLERİMİZİ DİNLEMENİZİ ÖNEMLE TAVSİYE EDERİZ. DİĞER ALMANCA A1 DERS VİDEOLARIMIZ İÇİN KANALIMIZI BEĞENİP ABONE OLMANIZI RİCA EDİYORUZ

You Tube Kanalımız

Ücretsiz çevrimiçi Kayıt Olun

Şimdi kayıt Ol!

Kayıt Bilgileri

ADIYAMAN ALMANCA KURSU AİLE BİRLEŞİMİ SINAVI