İNGİLİZCE A1 KURSU

İNGİLİZCE A1 KURSU

İNGİLİZCE A1 KURSU

İNGİLİZCE AİLE BİRLEŞİMİ

İngiltere, aile birleşimi yoluyla oturum almak isteyenler için A1 düzeyinde İngilizce bilme şartı getirmiştir. Gazikent Eğitim Kurumları yıllara dayanan deneyimli kadrosu ile İngilizce aile birleşimi konusunda sizlere gereken tüm imkânları sunmaktadır. Gaziantep ve komşu illerden İngilizce A1 sertifikası için kursumuza başvuran tüm kursiyerlerimize sertifika ve sonraki süreçlerde danışmanlık yapmaktayız.

İngiltere konsolosluklarınca geçerli İngilizce A1 sertifikası için her ay yeni bir grup açmaktayız. Bu gruplarımız IELTS sınavlarına hazırlanmaktadır. IELTS her ay düzenlenen ve sadece dinleme ve konuşma becerilerini ölçen bir sınav sistemidir. Bir puanlama modeli olmayan bu sınavda başarılı veya başarısız şeklinde sonuç verilmektedir. Kursiyerlerimiz sınavda başarılı oluncaya kadar kurumuza herhangi bir ek ücret ödememektedir.

Gazikent Eğitim Kurumları İngiltere aile birleşimi kursunda her bir kursiyerimizin hazırlık durumuna göre özel bir program düzenlenmektedir. Bu sayede IELTS sınavındaki başarı oranımız artmakta ve kursiyerlerimize yüzde yüz başarı garantisi vermekteyiz. Kursiyerlerimiz sınavda başarılı oluncaya kadar herhangi bir ücret ödemeden kurs imkânlarından yararlanmaya devam etmektedir.

Kursumuzda ders araç gereçlerinin tümü Gazikent Eğitim Kurumlarınca karşılanmaktadır. Kursiyerlerimiz hazırlık sürecinde ihtiyaç duydukları her an uzman kadromuzdan destek almakta ve sınava hazırlık yapabilmektedir.

Gazikent Eğitim Kurumları A1 sertifikası alındıktan sonra da kursiyerlerine destek olmaya devam etmektedir. Konsolosluk sürecinde gerekli randevuların alınması ve resmi evrakların hazırlanması konusunda uzman eğitim danışmanlarımız sizlere rehberlik etmektedir.

AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYARAK DİNLEME 1/2 DENEME SINAVI ÖRNEKLERİMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

ÖSD SINAVINDAN ÖRNEK VİDEOLARIMIZI AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

Ücretsiz çevrimiçi Kayıt Olun

Şimdi kayıt Ol!

Kayıt Bilgileri

İNGİLİZCE A1 KURSU