Hakkımızda

Biz Kimiz

Gazikent Eğitim Kurumları, 1989 yılında; Yabancı Dil ve Meslek Edindirme kursları ile Eğitim – Öğretim faaliyetlerine başlamıştır. Zamanla teknolojinin sağladığı değişime dinamik yapısı ile cevap veren, eğitim alanında yaptığı projelerle ismini Gaziantep’e ve Türkiye’ye  duyuran, branşında Gaziantep’te en iyi ve en kaliteli kursiyer yetiştiren bir Özel Öğretim Kurumu haline gelmiştir.

Gaziantep’te  ilk ve tek  MEB onaylı Autocad, 3Ds max, Solidworks, Catia V5 cam, Bilgisayar İşletmenliği, On parmak, Revit, Bilgisayarlı Muhasebe, Bilgisayar programcılığı, Web Tasarım, Grafik tasarım, Dış Ticaret, Halkla İlişkiler, İngilizce, Almanca, Arapça, Büro Yönetimi ve Sekreterlik Sertifikası verebilen Özel Öğretim Kurumudur.

Ayrıca Mimarlar Odası ve İnşaat Mühendisleri Odasıyla yaptığı protokollerle  Bilgisayar Destekli Çizim ve Tasarım Eğitimi verebilen İlk ve Tek Özel Öğretim Kurumuyuz.

Kurumumuz akademik alanda da Adli – İdari Hâkimlik, DGS, ALES, İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı, KPSS A, KPSS B, KPSS Eğitim Bilimleri kursları ile Gaziantep’te size eğitim alanında da kurslar düzenlemektedir. Ayrıca Almanca Aile Birleşimi, İngiltere Aile Birleşimi kursu ile 2017’den bu yana Gaziantep, Kahramanmaraş, Hatay, Kilis, Osmaniye, Malatya, Elazığ, Erzincan, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Adıyaman gibi bölge illerinin tümüne hizmet vermektedir. Ayrıca Almanca ÖSD aile birleşimi sınavı kurumumuzda yapılmaktadır.