DİYARBAKIR İNGİLTERE A1 KURSU / AİLE BİRLEŞİMİ

DİYARBAKIR İNGİLTERE A1 KURSU / AİLE BİRLEŞİMİ

DİYARBAKIR İNGİLTERE A1 KURSU / AİLE BİRLEŞİMİ

DİYARBAKIR İNGİLTERE A1 KURSU / AİLE BİRLEŞİMİ

Gaziantep’in lider eğitim kurumu olan Özel Gazikent Eğitim Kurumları, İngiltere tarafından aile birleşimi için şart koşulan İngilizce A1 sertifikası için gerekli eğitimi vermektedir. Gaziantep’in en eski dil kursu olan Gazikent yabancı dil kursu bölgenin tüm il ve ilçelerine hizmet vermektedir. Sınavda %100 başarı garantisi veren kurumumuzdan eğitim alan ayrıcalıklı öğrencilerden biri olmak için bize ulaşın.

Öğrencilerin talep ettiği gün ve saatte eğitim alma imkânı sunan Gaziantep Gazikent Eğitim Kurumlarında en fazla 6 kişilik ferah sınıflarda eğitim alacaksınız. Gaziantep Özel Gazikent Eğitim Kurumlarını tercih ettiğinizde projeksiyonlu, ses sistemli, klimalı, aydınlık ve ferah sınıflarda eğitim alacak; birinci sınıf eğitim öğretim materyalleriyle sertifika sınavınıza hazırlanacaksınız.

Ücretsiz rehberlik ve koçluk hizmetimizle de yanınızdayız. Gaziantep Gazikent Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimize sadece İngilizce öğretmekle kalmayıp onları psikolojik olarak da sınava ve İngiltere’de yaşama koşullarına hazırlıyoruz. Gaziantep’in en güçlü eğitim kadrosu yanınızda. İngiltere’ye uyum süreçlerini hızlandırmak adına tecrübeli kadromuzla adaylarımızın yanındayız. Ayrıca eğitimlerimize katılan tüm kursiyerlerimizin sınav kayıt ve danışmanlıkları kurumumuzca ücretsiz olarak yapılmaktadır.  Gaziantep’e şehir dışından gelecek kursiyerler için konaklama imkânımız da mevcuttur.

Aile Birleşimi için yalnızca konsolosluk onaylı belirli sınav merkezlerinden alınan dil sertifikaları geçerlidir. Aile birleşimi kursu konusunda deneyimsiz olan eğitim kurumlarından alınan eğitimle bu sınavlarda başarılı olmak neredeyse imkânsızdır. Aile Birleşimi kursu farklı uzmanlık gerektiren bir alandır. İşte bu noktada yeterli deneyime ve uzmanlığa sahip olan Gaziantep Gazikent Eğitim Kurumları, 1990 yılından bu yana Gaziantep’te hizmet veren  Gazikent İngiltere  Aile Birleşimi kursu , Diyarbakır Merkez, Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir ilçelerinden gelen birçok adaya en kaliteli eğitimi en kısa sürede vererek onların hayallerini gerçekleştirmeye yardımcı olmaktadır.

AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYARAK DİNLEME 1/2 DENEME SINAVI ÖRNEKLERİMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

ÖSD SINAVINDAN ÖRNEK VİDEOLARIMIZI AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

Ücretsiz çevrimiçi Kayıt Olun

Şimdi kayıt Ol!

Kayıt Bilgileri

DİYARBAKIR İNGİLTERE A1 KURSU / AİLE BİRLEŞİMİ